Aktuality

25. května 2020

HLASUJTE O NOVÉM SKATEAREÁLU

Město Orlová má od května 2020 zpracovanou studii možné budoucí podoby nového skateareálu, který by se mohl nacházet na travnaté ploše vedle sportovního a dětského hřiště v ulici Ke Studánce.

Celý článek

15. května 2020

HERNÍ PRVKY V LESOPARKU

Poslední červnový týden se v lesoparku rozběhnou práce, jejichž výsledkem bude rozšíření Lesního hřiště o herní prvky pro děti od 3 do 7 let. Děti se mohou těšit na dvě nová houpadla, kolotoč, hudební domek, houpací hnízdo, věž se skluzavkou a šplhací síť

Celý článek

24. března 2020

ZA SPORTEM NA KOLE

V prvním ročníku participativního rozpočtu podal občan města návrh na pořízení cykloboxů. Při hlasování občany města se tento návrh mezi vítězné projekty nedostal.

Celý článek

18. března 2020

MÁME HOTOVO - PSÍ HŘIŠTĚ

V minulém roce byl zahájen 1. ročník participativního rozpočtu. Prostřednictvím hlasování bylo rozhodnuto o 4 vítězných projektech. Jedním z nich byl projekt s názvem Psí hřiště.

Celý článek

30. říjen 2019

KONCEPCE SMART CITY ORLOVÁ

Dne 10.9.2019 byla uzavřena smlouva o dílo s firmou CityOne s.r.o. na zpracování Koncepce Smart city Orlová - rozvojové strategie města. V současné době dochází k tvorbě analytické části, kdy se analyzují data, která má město k dispozici.

Celý článek

25. říjen 2019

MÁME HOTOVO - ZAČÍNÁME S LEZENÍM

V rámci tohoto projektu došlo k rozšíření nabídky volnočasových aktivit se zaměřením na děti a mládež. Byly instalovány sestavy lezeckých balvanů s chyty s různou obtížností zdolání cesty.

Celý článek
Stránkování: